Reklama
Piękne zdjęcie z czasów pis, i to nie jest fotomontaż

Piękne zdjęcie z czasów pis, i to nie jest fotomontaż

przez FED0RA — 3 lata temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
D
darek286 🏹 Łowca
3 lata temu

Jak las zniknął tak zniknie pamięć o Wojtyłę.

0

Zglos komentarz

D
Daviit77 🎖️ Snajper
3 lata temu

Niestety muszę cię zmartwić. Ten las dopiero zaczyna rosnąć.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
3 lata temu

Typowa pisowska hipokryzja i koltunstwo ale spróbuj usunąć ten kamień który teraz jest bez sensu od razu zjawi się policjant że wsparciem plutonu prewencji w pełnym rynsztunku szturmowym + pisowski prokurator i cię zawiną

0

Zglos komentarz

Reklama