Reklama
Reklama

Komentarze

5
K
krzywojapy 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Wyglądają jak poseł na pierwszej kadencji i obok taki już weteran Brukselski - Rysiu ...

0

Zglos komentarz

D
diabliczek 😏 Szyderca
3 lata temu

Super, przy czym aligator to Ameryka Północna a Kajman Ameryka Połodniowa więc jeżeli nie wiesz, w której ameryce jesteś to taka drobnostka jak znajomość gatunków w rzędzie krotodyli to nie jest twój największy problem...

0

Zglos komentarz

S
Sosen9 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Łatwo odróżnić. Kajman rymuje się z Najman, a wiadomo, że walki Najmana są cienkie jak ryjki kajmana.

0

Zglos komentarz

F
foxtrot1 🌾 Wieśniak
3 lata temu

tylko kajmana brak...

0

Zglos komentarz

X
xnib 🌾 Wieśniak
3 lata temu

tak to jest jak sie nie odroznia kajmana od krokodyla :(

0

Zglos komentarz

F
forrestgump87 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Albo krokodyla od aligatora.. skandal!

0

Zglos komentarz

Reklama