Reklama
Reklama

Komentarze

2
S
spectator 💩 JP 100%
3 lata temu

Guru kociarzu, będzie dobrze. Tylko nie marudź, bo laski odstraszasz. Nie tylko Ty masz gorszy czas. Zakładam, że każdy na wiosce.

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

@spectator, nie wstawiłem tego, al mam dwa koty i psa.

0

Zglos komentarz

Reklama