Reklama
Reklama

Komentarze

5
P
patolog28 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Myślałem że Sławek ma mocniejszą głowę.😀

0

Zglos komentarz

B
brat1 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Kto nie pije ten kabluje :)

0

Zglos komentarz

K
kaadixx 💩 JP 100%
3 lata temu

Swój chłop

0

Zglos komentarz

K
kolcus20 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Polak jak Polak... dowód na to że to normalny Polak jest :) na pewno nie wiocha

0

Zglos komentarz

S
smietnik81 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Się chłop pogrąża przed wyborami...

0

Zglos komentarz

R
respectallen 🌾 Wieśniak
3 lata temu

stary to byl taki chwyt medialny ze koles zyskal mowili o nim wszedzie i bynajmniej nie w negatywnym odczuciu :D

0

Zglos komentarz

Reklama