Reklama
Reklama

Komentarze

3
T
3 lata temu

Ta lepiej Niemcom sprzedać jak platfusy.

0

Zglos komentarz

P
3 lata temu

Nitras ty rozkładasz na łopatki każdego inteligentnego człowieka.

0

Zglos komentarz

W
wiocha84 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Ruskim to Tfusk chciał grupę azoty sprzedać już od 2012 oddali 20% . Na całe szczęście im nie wyszło. Lot też chciał lufthansie oddać. Taki to nasz byznesmen jest wspanialym

0

Zglos komentarz

Reklama