Reklama
Source: wgrane.pl

Facet zapalił papierosa na stacji paliw

przez Mauss — 3 lata temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
P
PIKART 🏹 Łowca
3 lata temu

Co on kuźwa rozlał 20 litrów paliwa w aucie czy stał tym w kałuży benzyny .....? Normalnie jest to niemożliwe

0

Zglos komentarz

A
arku921 🌾 Wieśniak
3 lata temu

ja myśle że to gaz wyciekł propanbutan jest ciężkim gazem i ściele się po ziemi tak jak to było widziane na tym filmie dla tego nie można wymieniać butli z gazem np w wózkach widłowych koło kanału

0

Zglos komentarz

andrzej67k
andrzej67k 🎖️ Snajper
3 lata temu

Palenie zabija.

0

Zglos komentarz

Reklama