Reklama
Polacy !!! Wytrzymacie jeszcze następne 4 lata takich jaj?

Polacy !!! Wytrzymacie jeszcze następne 4 lata takich jaj?

przez Judazs — 3 lata temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
M
3 lata temu

Wzorowali się na najlepszych, czyli na sanacji piłsudskiego.

0

Zglos komentarz

M
3 lata temu

O, minus. Czyli jak nie wzorowali się na złodziejach z sanacji, to na kim? Na hitlerowcach, czy komunistach? T ty geraldyna dajesz te id**tyczne minusy?

0

Zglos komentarz

Reklama