Reklama
Reklama

Komentarze

10
V
vacarius 🏆 Master
3 lata temu

To niech się poda do dymisji. Ile można być prymasem.

0

Zglos komentarz

M
3 lata temu

Jakie proste rozwiązanie. Nie sprawdził się, niech spada. Pozdrawiam.

0

Zglos komentarz

B
bobyx 🏹 Łowca
3 lata temu

Proponuję oczyszczenie kosciola z księży jak w średniowieczu oczyszczani społeczeństwo z ludzi mających inne zdanie niż kk.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
3 lata temu

a ja proponuję oczyszczenie Polski z zabobonu, ciemnoty i złodziejstwa, czyli likwidację przywilejów KK

0

Zglos komentarz

E
elkrakerso 🏹 Łowca
3 lata temu

To może przestańcie tam łazić i nakręcać ten cyrk. Nie dostanie jeść, to samo zdechnie.

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
3 lata temu

Pamiętacie “Pomysłowego Dobromira”? I tę piłeczkę nad głową, gdy wpadał na szczwany plan?

0

Zglos komentarz

A
ar2r13 🏹 Łowca
3 lata temu

"Kościół potrzebuje oczyszczenia" czytaj "Kościół potrzebuje pieniędzy"

0

Zglos komentarz

J
JOGI1972 🏹 Łowca
3 lata temu

Zacznijcie od siebie. Tylko weźcie pumeks.

0

Zglos komentarz

P
pete72 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Oczyszczenia potrzebuja?...Jak do tej pory swietnie im idzie, oczyszczaja koscioly z wiernych. Byle tak dalej.

0

Zglos komentarz

T
tczew 🎖️ Snajper
3 lata temu

To uzyj pochodni

0

Zglos komentarz

A
aljar 🎖️ Snajper
3 lata temu

może lizolem budynki, a księży wykąpać w domestosie

0

Zglos komentarz

A
abababa2 🎖️ Snajper
3 lata temu

Jedyne czego kościół potrzebuje, to odspawać się od publicznej kasy i edukacji. Jeśli będą sami musieli na siebie zarabiać (łącznie z opłacaniem składek emerytalnych) albo być utrzymywani na podstawie deklaracji wiernych, a "edukację" prowadzić w salkach katechetycznych lub płacić za wynajem sal w s...

Jedyne czego kościół potrzebuje, to odspawać się od publicznej kasy i edukacji. Jeśli będą sami musieli na siebie zarabiać (łącznie z opłacaniem składek emerytalnych) albo być utrzymywani na podstawie deklaracji wiernych, a "edukację" prowadzić w salkach katechetycznych lub płacić za wynajem sal w szkołach, to problem "oczyszczania" rozwiąże się sam. Noo oczywiście jest jeszcze jeden istotny warunek - ludzie muszą zgłaszać pe****lię do organów ścigania, a nie do kurii :)

0

Zglos komentarz

M
3 lata temu

Hmm. Kapitalizm rozwiązuje automatycznie problemy socjalizmu...

0

Zglos komentarz

A
abababa2 🎖️ Snajper
3 lata temu

Kapitalizm... bardziej powinno dziać to na zasadzie "głosowania pieniędzmi na towar, który otrzymujesz". Jeśli ksiądz się nie sprawdza, nic nie robi albo popełnił przestępstwo, to nie dostaje kasy, bo nie ma wiernych, którzy są przypisani do jego kościoła/parafii (a tych jest jak mrówków do wyboru)....

Kapitalizm... bardziej powinno dziać to na zasadzie "głosowania pieniędzmi na towar, który otrzymujesz". Jeśli ksiądz się nie sprawdza, nic nie robi albo popełnił przestępstwo, to nie dostaje kasy, bo nie ma wiernych, którzy są przypisani do jego kościoła/parafii (a tych jest jak mrówków do wyboru). Co do "nauczania" religii, właściwie jest coś takiego jak szkółki niedzielne... po co męczyć się z religią w szkole, skoro można tak to rozwiązać... a i dzieci łatwiej upilnować ;). A co do "oczyszczania", skoro Irlandii się udało, to może trzeba zrobić to tak jak oni :)

0

Zglos komentarz

E
elipsa74 💩 JP 100%
3 lata temu

To śpie..alaj

0

Zglos komentarz

Reklama