Reklama
Reklama

Komentarze

5
G
gienek40 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Do teraz mam taki

0

Zglos komentarz

D
Daviit77 🎖️ Snajper
3 lata temu

W niektórych do dzisiaj, czekają na odbiór paczki z pakietami wyborczymi Sasina 🤣🤣🤣

0

Zglos komentarz

P
piotrclo 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Wciąż popularne na wsiach. Takie ułatwienie pracy dla listonosza.

0

Zglos komentarz

H
Hooooj 😏 Szyderca
3 lata temu

Tylko po jakimś czasie zamiast paczek ludzie zaczęli znajdować tylko awizo. Dziś nawet czasem nawet awizo nie jest zostawiane.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
3 lata temu

To są awizomaty.

0

Zglos komentarz

Reklama