Reklama
Reklama

Komentarze

5
E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Czy to prawda ? Traktor, Wordek napiszecie coś ?

0

Zglos komentarz

J
job_twoju_mac 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Oczywiście, że zrezygnuje, ale wracają dla mnie ceny z 2015/2016 za wszystko, a beneficjentom tego programu zostają aktualne ceny.

0

Zglos komentarz

M
Maciej51754 😏 Szyderca
3 lata temu

Skoro nie głosowałem na p**s to nie muszę płacić podatków. Bawią mnie do łez teksty p**sowców że pieniądze na 500+ daje daje im dojna zmiana i biorą się z bankomatu.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

Ma Pani racje ale ci zafajdancy i tak nie zrozumieją czym są podatki i od kogo tak naprawdę maja kase….to ciemna hołota jest !!!!!😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

J
job_twoju_mac 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Kto chce niech sobie i pobiera, ale kto nie chce i się zrzeka to wraca do cen za wszystko z 2015/2016.

0

Zglos komentarz

Reklama