Reklama
Reklama

Komentarze

2
B
bocianroman 😏 Szyderca
3 lata temu

Gdzieś jest jak Kaczyński śpiewa hymn Polski i to z błędami. Ciekawe jak wyszedł by mu śpiew hymnu Rosji ....

0

Zglos komentarz

E
Endriu117 🌟 Padawan
3 lata temu

No Czarek! Jak ty mnie zaimponowałeś....

0

Zglos komentarz

Reklama