Reklama
Reklama

Komentarze

6
G
guru2 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Czy to nie dziara Tygrysa-1984 vel barik111?

0

Zglos komentarz

R
radek.testowy 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Gaudi żyje!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
3 lata temu

Bo to tygrys z Czarnobyla. Byłeś? Tam takie chodzą. Nie widziałeś A komentujesz.

0

Zglos komentarz

M
Mirmil 🌾 Wieśniak
3 lata temu

U mnie w wiosce takich kotów nie widziałem, w sąsiednich też nie. Może we wsi u Galla Anonima takie biegają. Na jego miejscu wyniósłbym się stamtąd.

0

Zglos komentarz

M
maximax 🎖️ Snajper
3 lata temu

Nigdy nikomu niczego nie zazdościłem. Kiedy to zobaczyłem, zaczynam się łamać..

0

Zglos komentarz

F
Fuujek 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Masę by Walaszek

0

Zglos komentarz

Reklama