Reklama
Reklama

Komentarze

8
[
[Usunięty użytkownik]
3 lata temu

Oj tam, oj tam, to niepokalane poczęcie było.

0

Zglos komentarz

P
plastpet 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Co za beton...

0

Zglos komentarz

M
misiekb1977 😏 Szyderca
3 lata temu

Ona to ten rodzaj glupka. Ktory nie wie ze jest glupi...

0

Zglos komentarz

S
support300 😏 Szyderca
3 lata temu

ta kobieta to umysłowy zwyrol, takie dno dna, taki czarnek w spódnicy

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

No i wpisdu!!!! Stwórca w koncu ja pokarał!!!!!!!! Będzie nieślubna babka!!!!!ale porażka!!!!!!😂😂😂😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
3 lata temu

Najciemniej jest zawsze pod lampą.

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
3 lata temu

To ona ma córkę? Chyba z bazaru, bo który desperat by na nią wylazł?

0

Zglos komentarz

D
dgn1 😏 Szyderca
3 lata temu

no wlasnie mowilem tej młodej nie klękaj bo od tyłu czeka zło i nie sluchala

0

Zglos komentarz

Reklama