Reklama
Reklama

Komentarze

2
K
3 lata temu

Nie rozumiem

0

Zglos komentarz

M
marcoo7 😏 Szyderca
3 lata temu

Bos mlody. Kiedys w Pl, swlaszcza na wioskach ludzie kapali sie tylko w sobote. Po calym tygodniu pracy i lrzed niedzielnym pojsciem do kosciola. Tak sie przyjelo

0

Zglos komentarz

Z
zo5sia 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Dowcip ma brodę, jak stąd do nieba...

0

Zglos komentarz

Reklama