Reklama
Source: YouTube

O włos od potrącenia na przejściu na pieszych

przez Admin — 3 lata temu
8

Zglos post

Reklama

Komentarze

7
M
maczet85 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Pewnie to Ty kierowałeś tym białym, jest znak przejście dla pieszych, jedno auto sie zatrzymało to drugie tez musi, a nie goni jak wariat. I powinno być widać tablice tego wariata w białym aucie.

0

Zglos komentarz

S
strazaksam123 🌾 Wieśniak
2 lata temu

jprdl dlaczego ludzie nie pubikują z widocznymi tablicami, czego się boją - od razu karać

0

Zglos komentarz

B
beeveer 🎖️ Snajper
2 lata temu

kierowca zachował się jak de**l. a piesza widać lubi grac w rosyjską ruletkę. bo ładować się na przejście na ślepo też może tylko de**l

0

Zglos komentarz

P
Protogenes 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Rzeczywiście ten w białym to de**l, zresztą podobnie jak i ty.

0

Zglos komentarz

G
gixalif 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Co wy chcecie od pieszego? - przed przejściem obejrzała się w lewo (żeby zobaczyć czy nic nie jedzie nie trzeba obrócić głowy o 90 stopni w lewo!), na prawym pasie stoi samochód. Weszła na przejście dla pieszych. Przed kolejnym pasem ruchu ponownie spojrzała w lewą stronę. Samochód zapierdala!!! Nie...

Co wy chcecie od pieszego? - przed przejściem obejrzała się w lewo (żeby zobaczyć czy nic nie jedzie nie trzeba obrócić głowy o 90 stopni w lewo!), na prawym pasie stoi samochód. Weszła na przejście dla pieszych. Przed kolejnym pasem ruchu ponownie spojrzała w lewą stronę. Samochód zapierdala!!! Nie widzę błędu pieszego. A teraz kierowcy...kto z was stosuje na co dzień art. 26 pkt. 1 PoRD. Zapis istnieje od co najmniej 20 lat a jest ignorowany przez większość kierowców, szczególnie tych którzy notorycznie wyzywają pieszych.

0

Zglos komentarz

F
fafik666 🌾 Wieśniak
2 lata temu

co za de**l opisał to zdjęcie ... jak pieszy może być winien na przejściu ?

0

Zglos komentarz

P
punk87 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Autor wrzutki to de**l

0

Zglos komentarz

D
drizzt9 🌾 Wieśniak
2 lata temu

głupiś Semko...

0

Zglos komentarz

Reklama