Reklama
Reklama

Komentarze

3
M
marian60258 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Polscy piłkarze podobnie jak tusk lepiej grają u Niemca w bundeslidze niż na własnym podwórku

0

Zglos komentarz

R
robertszura 🌾 Wieśniak
3 lata temu

To nie mija wina że Niemiec lepiej płaci

0

Zglos komentarz

P
3 lata temu

Bo i on i oni maja Polskę w d….

0

Zglos komentarz

Reklama