Reklama
Reklama

Komentarze

6
B
Blinky 🏹 Łowca
3 lata temu

dlaczego ten de**l teraz tego nie pisze?

0

Zglos komentarz

M
muttley13 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Bo się kaczor nie zgodzi

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
2 lata temu

Przecież raz to już napisał, po co powtarzać jak i tak teraz wszystko w Dudę leci...

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

I tu jeden jedyny raz się z tym gościem zgadzam.👍👍👍👍👍👍

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
3 lata temu

Bo jest obłudnym hipokrytą jak każdy pisowiec.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
3 lata temu

Właściwością de**la, jest brak rozwagi przy darciu katolickiego ryja.

0

Zglos komentarz

W
wiocha84 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Tak to było 10 lat temu. Gimbusy nie pamiętają.

0

Zglos komentarz

W
wiocha84 🌾 Wieśniak
2 lata temu

W 2015 PiS wygrał bo każdy miał dość PO. W 2023 PO może wygrać bo wielu ma dość PiS. Droga dedukcji można wywnioskować że w 2031 historia zatoczy koło.

0

Zglos komentarz

A
Andrzej54821 🌾 Wieśniak
2 lata temu

A można z pierdla startować do Sejmu ?

0

Zglos komentarz

Reklama