Reklama
Reklama

Komentarze

5
H
Havcio 🏹 Łowca
3 lata temu

Co się dziwić, po prostu zagrali na swoim poziomie...

0

Zglos komentarz

A
artur63658 😏 Szyderca
3 lata temu

Kółek się nadaje ale do reklam

0

Zglos komentarz

S
smref 🌾 Wieśniak
3 lata temu

przecież to nie było w trakcie meczu !!! zarobił to se odpoczywaj !

0

Zglos komentarz

G
Grzeeja 🏹 Łowca
3 lata temu

Osobiście to po takim meczu podziękowałbym zawodnikom i na następne zgrupowanie powołał tych młodziaków z U 17 i U 21. Większego wstydu by nie było, a gwiazdeczki niech sobie odpoczywają i wstawiają relacje na insta. Z resztą ja straciłem do nich resztki szacunku podczas mistrzostw, gdzie tłuste kot...

Osobiście to po takim meczu podziękowałbym zawodnikom i na następne zgrupowanie powołał tych młodziaków z U 17 i U 21. Większego wstydu by nie było, a gwiazdeczki niech sobie odpoczywają i wstawiają relacje na insta. Z resztą ja straciłem do nich resztki szacunku podczas mistrzostw, gdzie tłuste koty mało się nie pobiły o jakieś drobne z premii od Vateusza.

0

Zglos komentarz

H
Hugo_Mineta 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Smieciopilkarze sie pochowali.

0

Zglos komentarz

Reklama