Reklama
Reklama

Komentarze

2
[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

panie Piotrze, w dobie bezrobocia ty masz problem ze znalezieniem pracy? A wiesz jak się sprawdza oddech? Śmiem wątpić

0

Zglos komentarz

B
barman-21 🌾 Wieśniak
2 lata temu

W Polsce bezrobocia praktycznie nie ma. Nie pracują tylko śmierdzące lenie

0

Zglos komentarz

L
Lokinol 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Praca na pełen etat, płaca za pół etatu. Ktoś szuka frajera.

0

Zglos komentarz

Reklama