Reklama
Reklama

Komentarze

2
M
markofun 😏 Szyderca
2 lata temu

Jak nie maja prawa dotowac parti? Prezes daje im takie pieniadze i dlatego musza sie z nim dzielic

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Mafii zawsze płaci się haracz co w tym dziwnego

0

Zglos komentarz

Reklama