Reklama
Reklama

Komentarze

4
D
Daviit77 🎖️ Snajper
2 lata temu

To był film o czymś, dlatego jest najlepszy. Teraz proponują nam tylko widowiskową chałturę.

0

Zglos komentarz

Z
zbych15 🌾 Wieśniak
2 lata temu

A tak dokładnie to o czym ten film jest?? i jaki tytuł?

0

Zglos komentarz

J
jurand1967 🏹 Łowca
2 lata temu

@zbych15 wygoogluj se bido

0

Zglos komentarz

B
bolszewik933 Czysta Moc
2 lata temu

zbych..."SKAZANI NA SHAWSHANK"....

0

Zglos komentarz

Z
zbych15 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Tak dwóch typów siedzących pry ścianie co to za film, gooogle będzie bardzo pomocne... . Dziękuję bolszewik

0

Zglos komentarz

Z
zbych15 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Google co to za film dwóch typów siedzących przy ścianie, google będzie bardzo pomocne. Biękuję Bolszewik

0

Zglos komentarz

B
belialus 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Morgan Freeman dziś jest stary. 30 lat temu kiedy kręcili film też był stary. Pewnie na zdjęciach z collegu też był satry :D.

0

Zglos komentarz

T
tem101 🏹 Łowca
2 lata temu

Dokładnie! A Leslie Nilsen (Naga Broń) to już w szkole był siwy.

0

Zglos komentarz

H
hanss66 🏹 Łowca
2 lata temu

Znam dużo lepszych filmów.

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
2 lata temu

Np Smoleńsk :)

0

Zglos komentarz

Z
zbych15 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Jaki tytuł?

0

Zglos komentarz

Reklama