Reklama
Patrząc co te  pisowcy  wyprawiają, to modlitwa chyba na czasie.

Patrząc co te pisowcy wyprawiają, to modlitwa chyba na czasie.

przez kapec60 — 2 lata temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
P
pibi80 🌟 Padawan
2 lata temu

SOP. BOR już nie ma, a skutki jakie są każdy widzi.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

Kiedyś będzie wstyd się przyznać jeśli PISiory nigdy ciebie nie aresztowali. Tak jak Jarka PRL nigdy nie aresztował.

0

Zglos komentarz

Reklama