Reklama
Reklama

Komentarze

7
A
Arnold_Boczek 🎖️ Snajper
2 lata temu

Unia nie, a do Wielkiej Brytanii ma bana. Na jego szczęście, jest jeszcze matuszka Ra*sija.

0

Zglos komentarz

R
Robocop123 🌾 Wieśniak
2 lata temu

ziemkiewicz siedzi w kieszeni tvp,a więc pisu, zwykła menda udająca wielkiego polaczka i patriotę, a córeczkę w uk kształci, chapie kasę podatnika z kilku źródeł , szczekaczka pisowska, wielki inteligent-sprzedawczyk

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
2 lata temu

Ma sporo racji. On i inni zwolennicy PiS pasują do UE jak wół do karety.

0

Zglos komentarz

M
manka100 😏 Szyderca
2 lata temu

"Sluchac ziemkiewicza to jak chleb gownem smarowac"

0

Zglos komentarz

D
deadmanwalking 😏 Szyderca
2 lata temu

Nic mnie tak nie ucieszy jak informacja, że Ziemkiewicz zdycha na raka.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

Dobrze mówi, po co na siedzieć w tym burdelu.

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
2 lata temu

To spier......alaj. najlepiej do kacapów, tam będziesz idealnie pasował. Zapijaczony prostaku

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
2 lata temu

StasiuDziwisz ty zmieniłeś na nowy burdel ? czy dalej siedzisz w starym ?

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
2 lata temu

Siedzi Stasiu na kanapie, kaczorowi w rowie drapie, co wydrapie to zajada, "Dobra Jarka czekolada!"

0

Zglos komentarz

Z
2 lata temu

Unia na obecnych warunkach i z obecnym warholstwem ze strony naszego rządu nie jest żadnym rarytasem. Mamy tylko szereg kar do zapłacenia i niewiele w zamian

0

Zglos komentarz

Reklama