Reklama
Reklama

Komentarze

5
P
PisowcyToDebile 🏆 Master
2 lata temu

A na południu mamy grupę Meloni.

0

Zglos komentarz

S
support300 😏 Szyderca
2 lata temu

Pani redaktor proszę nie zadawać niewygodnych pytań niech Pani lepiej bierze przykład z propagandy TVP i zadaje prawidłowe pytania np: "dlaczego jest tak dobrze?" na takie pytania to Vateusz z chęcią odpowie jak zwykle kłamiąc :)

0

Zglos komentarz

M
magik40i4 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Jak mozna byc tak glupim zeby to popierac

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

A w środku działa grupa Kaczora , najohydniejszą, zlodziejowate i pełna frazesów na ustach - kłamstw, obłudy i wyzysku państwowego!!!!!!!😤😤😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

C
czepio 🏹 Łowca
2 lata temu

Odpowiedział tak dogłębnie, że osiągnął dno.

0

Zglos komentarz

Reklama