Jeśli bronisz pe****lów, a ja obraziłam twoje uczucia religijne,
przez
kapec60
— 2 lata temu
Zgłoszenie zostało wysłane
Katolicy mają fajnego boga. Czyli pe****l, pe****lowi zawsze wybaczy.
Zgłoszenie zostało wysłane