Reklama
Source: YouTube

J. Sasin przekazuje o. T. Rydzykowi miecz Mieszka I

przez Admin — 2 lata temu
23

Zglos post

Reklama

Komentarze

19
V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

Nie dość ze daje za nasze a nie swoje to jeszcze kupił idi.ta niemiecki a nie polski miecz.

0

Zglos komentarz

N
nidwer 🏹 Łowca
2 lata temu

Sasin a gdzie pochwa? czy ty robiłeś za pochwę do tego miecza. Nagi miecz to połowa tego co nam kiedyś oferował pewien Krzyżak czy to analogia do niemieckiej wywiadowczej historii Ojca Dyrektora? wy zbłaźnić się potraficie nawet komuś wchodząc w du...ę więc lepiej kasę mu przelewajcie niej będzie...

Sasin a gdzie pochwa? czy ty robiłeś za pochwę do tego miecza. Nagi miecz to połowa tego co nam kiedyś oferował pewien Krzyżak czy to analogia do niemieckiej wywiadowczej historii Ojca Dyrektora? wy zbłaźnić się potraficie nawet komuś wchodząc w du...ę więc lepiej kasę mu przelewajcie niej będzie siary. PS. rząd Polski daje białą broń wysłannikowi Watykanu i mówi o obronie wiary to na to powiedzieć niesmaczne to nic nie powiedzieć. błazny !!!

0

Zglos komentarz

P
padre25 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Jak nisko upadł ten naród.

0

Zglos komentarz

S
Sosen9 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Czego bronili za czasów Mieszka I jak dopiero on wprowadził chrześcijaństwo?

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
2 lata temu

Nie Bóg, lecz 'podatnik zapłać'!

0

Zglos komentarz

O
olacy 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Ale syf!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

M
majer 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Nie wiedziałem, że Polska od początku była chrześcijańska. Chyba, był nacisk i przymus na nas wywierany, abyśmy przyjęli chrzest.

0

Zglos komentarz

M
majer 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Ojciec dyrektor, bo on nawet ku..a księdzem nie jest.

0

Zglos komentarz

W
Wiktor15697 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Szczerze, to większej głupoty nie widziałem w tym tygodniu. "Wyraźnie obecny lekarz mi nie pomógł" Jeśli ktokolwiek z komentujących, również mój komentarz, nie żył choć roku poza Polską, to gratuluję pomysłu na komentarz. Zapewne to mój pierwszy i ostatni wpis jednocześnie, z głupotą nie będę walczy...

Szczerze, to większej głupoty nie widziałem w tym tygodniu. "Wyraźnie obecny lekarz mi nie pomógł" Jeśli ktokolwiek z komentujących, również mój komentarz, nie żył choć roku poza Polską, to gratuluję pomysłu na komentarz. Zapewne to mój pierwszy i ostatni wpis jednocześnie, z głupotą nie będę walczył, czy to z osobami publicznymi czy też ukrywającymi się pod wymyślonymi nickami. Ogólnie, to pozdrawiam wszystkich serdecznie 🙂

0

Zglos komentarz

L
lancusztyk11 🏹 Łowca
2 lata temu

70 MLN juz rozliczył ze miecze rozdaje?

0

Zglos komentarz

T
tczew 🎖️ Snajper
2 lata temu

Szcerze ? to w d... wsadz sobioe ten miecz

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
2 lata temu

Najdroższe di**o świata

0

Zglos komentarz

K
Komandor_Buka 😏 Szyderca
2 lata temu

Najpierw Jarek a potem Sasin sobie wkładał i było średnio, dlatego przekazuje dalej. Wystarczy umyć.

0

Zglos komentarz

K
krzysmig29 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Powinien siedzieć za sprzedaż dóbr narodowych.

0

Zglos komentarz

M
malyv8 🏹 Łowca
2 lata temu

Ciekawe co tam spier..olą tym mieczem :D

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
2 lata temu

Najlepiej Tadzia.

0

Zglos komentarz

B
Bartosz52266 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Göbbels się kurfa w grobie przewraca, z zazdrości jak to polaczki jego techniki do manipulacji de**li w narodzie do perfekcji doprowadzili, załamka.

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
2 lata temu

A wystarczyłoby w zakrystii wylizać odbyt wielebnego.

0

Zglos komentarz

K
konrados161 🏹 Łowca
2 lata temu

Doope mu liżą co by dobrze ag*tował w tym swoim radyjku, głupki słuchają tego jako prawdy objawione, ślepo i posłusznie. Pisiory wiedzą że jak przegrają to skończy się ich sobie państwo i zacznie się rozliczanie i utrata stołków i odcięcie od koryta.

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
2 lata temu

Na szczęście słuchaczy RM i TvTrwam z każdym miesiącem ubywa. Jedni udają się do "domu Pana" inni wymodlili rozum, a młodzież ma to głęboko w d...

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Czemu ta menda przekazuje złodziejowi ZA DARMO miecz stanowiący dobro narodowe??? To jest przestępstwo i prokuratura powinna zająć się ta sprawa!!!!!😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

C
czeskiwafel ⚔️ Jedi
2 lata temu

Jak będą chować wielebnego, to włożą mu go do trumny ;)

0

Zglos komentarz

G
Gorilla1984 🎖️ Snajper
2 lata temu

PIS-owskie przygłupy....

0

Zglos komentarz

Reklama