Reklama
Reklama

Komentarze

4
S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

W sądach już od dawna tak jest czajniki zabrane z pokoi.Jeden na piętro w socjalnym przysługuje.

0

Zglos komentarz

J
jw12 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

akurat tj racja ! 46 czajników w jednej budzie ? stawiam expres jeden na piętro i po sprawie ! albo dozownik z wodą ! qwa 46 czajników ,jaja, i ta kawa na dwa palce zgruntem

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Po co czajniki na komisariatach. Jak tam panuje katolickie średniowiecze. Pijcie wodę z wiadra, PiSowskie psy.

0

Zglos komentarz

A
aladyn668 🌾 Wieśniak
2 lata temu

A dzisiaj posłanka z p**su w radiu mówiła że mamy najtańszą energię elektryczną w Europie.

0

Zglos komentarz

Reklama