Reklama
Reklama

Komentarze

3
E
elkrakerso 🏹 Łowca
2 lata temu

Myślę że kierunkiem pana MM będzie kraj, z którym Polska nie ma umowy o ekstradycji. "Pieniądze to ma już w jakimś raju podatkowym"

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
2 lata temu

Może San Escobar?

0

Zglos komentarz

S
srvnaepf 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Tyle że ten wpis jest z 2021 roku. Ale życzę mu żeby siedział !

0

Zglos komentarz

M
Marcin32478 💩 JP 100%
2 lata temu

juz Romek G pokazał, że nawet kraj z ekstradycja nic nie da rady zrobić, jeśli awizo z poczty nie odbierzesz...

0

Zglos komentarz

Reklama