Reklama
Reklama

Komentarze

44
M
madlene111 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a co ma do tego opatrunek?

0

Zglos komentarz

G
Goss939 💩 JP 100%
14 lat temu

mrpapa zgadzam się z Tobą ale po co od razu usuwać..;p

0

Zglos komentarz

P
Pyska1908 🌾 Wieśniak
14 lat temu

WtF ? Z nutą żalu i poniżenie ;)

0

Zglos komentarz

P
pozostalomyslec 🌾 Wieśniak
14 lat temu

'Pani w średnim wieku' ma 18 lat. Chodzi ze mną do szkoły. LittleBaaadGirlx3-jej fotka.

0

Zglos komentarz

L
lunabay 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Generalnie nie rozumiem przesłania tego zdjęcia....chyba,że miało być tylko zabawne ale i to nie do końca wyszło...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

kobiety podobno szybciej dojrzewaja... tylko ze po pewnym czasie nastepuje regresja

0

Zglos komentarz

C
cavefalcon 🏹 Łowca
14 lat temu

Co niby jest złego w tych klapkach? Mi się podobają.

0

Zglos komentarz

N
neji 💩 JP 100%
14 lat temu

Nie rozumiem ludzi którzy przeglądają profile innych by znaleźć głupie fotki, w końcu to sprawa robiących zdjęcie co publikują je na swoich profilach by pokazać znajomym. A tu masz znajdzie się de**l który to wstawi gdzieś w sieć.

0

Zglos komentarz

S
scurv 🏹 Łowca
14 lat temu

Robiący zdjęcie powinien liczyć się z możliwością "przechwycenia" jego zdjęcia i publikacji w tym serwisie... De**lne jest tu tylko wrzucanie tego w sieć i brak wyobraźni.. Chylę czoła przed autorem absurdu.. głupotę trzeba tępić.. ;)

0

Zglos komentarz

N
neji 💩 JP 100%
14 lat temu

Jestem ciekaw człowieczku jak ty byś się czół gdyby ktoś wstawił twoje fotki. Ale tak zapomniałem pewno jesteś na tyle pusty ze nawet nie pomyślałeś o tym że z tych dziewczyn ktoś będzie się wyśmiewał w szkole. dorosły facet a inteligencja przedszkolaka. świat schodzi na psy .

0

Zglos komentarz

F
flyte 💩 JP 100%
14 lat temu

To się najpierw mysli a potem publikuje fotki. I nikt się w szkole śmiac nie będzie...

0

Zglos komentarz

S
scurv 🏹 Łowca
14 lat temu

czuł!!! polecam lekturę słownika języka polskiego.. Widać, że nie tylko koleżanki puste.. ale całe otoczenie... nie dość, że same się kompromitują takimi publikacjami.. to jeszcze elementarnych zasad ortografii nie znają !!!!

0

Zglos komentarz

W
werdas 🌾 Wieśniak
14 lat temu

co to się robi babką z głowami jak komin nie przeczyszczony :D A podobno to facetom sperma uderza :D

0

Zglos komentarz

S
sheiner 🌾 Wieśniak
14 lat temu

W opisie powinien być jeszcze świat wiedzy ? JEST !

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

To zdjęcie jest żenujące. Nie kumam jaki jest sens robienia tego typu fotek.

0

Zglos komentarz

S
Sonic86W 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ale patola

0

Zglos komentarz

M
Matiaveli 🌾 Wieśniak
14 lat temu

w zlym miejscu obsadzony kontakt..

0

Zglos komentarz

S
Setren 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Combos :)

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
14 lat temu

kurest..

0

Zglos komentarz

S
Serafia11 💩 JP 100%
14 lat temu

Mają pomysły na masaż :)

0

Zglos komentarz

N
nenasa 💩 JP 100%
14 lat temu

Żal mi was ludzie ... te dziewczyny nic wam nie zrobily a w szkole mogą byc przez was ponizane. Na pewno nic złego nie miały na myśli a tutaj juz komentujecie ze kurestwo i patologia...

0

Zglos komentarz

C
czakalakakaka 💩 JP 100%
14 lat temu

Zero współczucia ludzie! Dziewczyny dobrze się bawiły co widać na zdjęciu! Ale zawsze jakaś osoba się znajdzie, która lubi wyśmiewać innych, zazwyczaj robią tak te osoby, które same były poniżane. To przykre.

0

Zglos komentarz

C
CoooWogolexD 💩 JP 100%
14 lat temu

Zgadzam sie w zupelnosci ;/ czasami ludzie to sa.... ;/

0

Zglos komentarz

K
kingakulka2 🌾 Wieśniak
14 lat temu

przyglądam sie i widze w tle szalik ŁKS-u!!! hahahahahahahahahahahaha

0

Zglos komentarz

M
MasHiiro 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A ja je znam.! o.O

0

Zglos komentarz

C
CoooWogolexD 💩 JP 100%
14 lat temu

Znasz je???YYy...niby skad?

0

Zglos komentarz

B
Burakolandia 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Tak się bawią prostytutki po pracy.!

0

Zglos komentarz

K
KrychaMarycha 🌾 Wieśniak
14 lat temu

żal......

0

Zglos komentarz

V
vlad27 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Fajnie się dziewczyny bawią. Chyba chłopa im trzeba :D

0

Zglos komentarz

A
apparition 😏 Szyderca
14 lat temu

no właśnie nie ma wszystkiego...! Chłopa brak! :P

0

Zglos komentarz

T
TheDarkSide 🌟 Padawan
14 lat temu

Meblościanka "Albena" Hit PRL-u

0

Zglos komentarz

M
marta.m 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie ogarniam tego fenomenu.. robienie sobie beznadziejnych zdjęc i upublicznianie ich? celem tego jest zwrócenie na siebie uwagi w myśl twierdzenia "och jaka ona fajna" czy może ośmieszenie?

0

Zglos komentarz

O
outlaws13 🎖️ Snajper
14 lat temu

ja też się zastanawiam co kieruje ludźmi żeby robić takie fotki.

0

Zglos komentarz

I
iquitosguayau 🌾 Wieśniak
14 lat temu

chyba za bardzo im się nudzi

0

Zglos komentarz

M
mrpapa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dokładnie to jest sedno, można porobić sobie zdjęcia z imprezy. Na drugi dzień się pośmiać i usunąć te przypałowe :P

0

Zglos komentarz

O
outlaws13 🎖️ Snajper
14 lat temu

statystyczni klienci MOPS-u

0

Zglos komentarz

B
bakalu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Burdelmama jak się patrzy.

0

Zglos komentarz

K
kamil123452 😏 Szyderca
14 lat temu

Babska impreza...

0

Zglos komentarz

M
Monek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie ma jeszcze dziubków i solarki

0

Zglos komentarz

V
Vinga2 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mamuśka nauczy córeczkę jak się bawiła z koleżkami...Starej brakuje witaminy H

0

Zglos komentarz

T
Taktoja88 🌾 Wieśniak
14 lat temu

chyba witaminy S, bo witamina H to biotyna, czyli witamina zdrowej skóry

0

Zglos komentarz

I
ignotus3107 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Hmmm... no impreza niezła... A w pomieszczeniu obok już większy hardcore... Szkoda, że reklamy nie ma, albo chociaz adresu jakiegoś...

0

Zglos komentarz

E
edd20328 🌾 Wieśniak
14 lat temu

patologia w chu..

0

Zglos komentarz

S
ssij_mi_jaja 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

ale PRL w chałupie klepka meble i te klapki - pewnie zamniast komutera to mają jeszcze atari

0

Zglos komentarz

D
Derdiana666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Widze segregatory Świat wiedzy...Te panie chyba maja świat niewiedzy, ze wylądowały na wiocha.pl ;)

0

Zglos komentarz

F
fuckyou00 💩 JP 100%
14 lat temu

No tak nie ma to jak naśmiewać się z innych, a wy co tacy święci też pewnie macie takie foty albo gorsze, a one miały pecha bo ktoś taki za******y jak to uważacie sciagnął ich fotke i wrzucił na wiocha, żałośni jesteście wyśmiewając te dziewczyny ;/

0

Zglos komentarz

F
fuckyou00 💩 JP 100%
14 lat temu

Nie ma to jak naśmiewać się z innych, a wiecie co mogą te dziewczyny przeżywać widząc jak wy wyśmiewacie je, bo się dobrze bawiły ? nie są takimi zamułami jak wy i nie siedzą 24/7 przy kompie tylko dobrze się bawią i cieszą się chwilą.

0

Zglos komentarz

L
leavee 💩 JP 100%
14 lat temu

dla twojej wiadomości ta w różowym ma jakieś 17 lat.. bo to jest moja koleżanka -,-

0

Zglos komentarz

A
Achajka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nogi ma młode, ale co z twarzą to nie wiem.. o.0

0

Zglos komentarz

G
Goss939 💩 JP 100%
14 lat temu

spojrz na siebie jak cos a nie oceniasz innych ;/ ;/ ;/ lol wgl zal mi Was ;/ oceniacie do cholery innych a sami macie zapewne gorsze foto ,lol> wiec odwalcie sie od tych dzieczyn bo zapewne babski wieczor i poprostu dobra zabawa lol ;/ a tak wgl ta w rozowym ma 18 lat ;/

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Rozumiem dobra zabawa i tak dalej, ale czy musi to być koniecznie obłapianie się za cycki i robienie durnych zdjęć? Pomyśl trochę.

0

Zglos komentarz

G
Goss939 💩 JP 100%
14 lat temu

nie no wiesz ten komentarz pisała osoba która jest na zdjęciu... i nie mam ja nad czym myśleć bo po prostu ja nie musze..;p

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

A powinnaś pomyśleć, bo to zdjęcie to żenada kompletna. I nie chodzi tu o tę dziewczynę w różu, ale o samo zdjęcie. Jest id**tyczne, a to, że zostało zrobione dla zabawy to żaden argument.

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
14 lat temu

do goss939 lol no co ty gadasz lol moze i mamy ale na fotke nie wstawiamy lol haha

0

Zglos komentarz

G
Goss939 💩 JP 100%
14 lat temu

wiekszosc chlopakow chcialaby dolaczyc ;/ ;/ ;/

0

Zglos komentarz

F
fuckyou00 💩 JP 100%
14 lat temu

dokładnie zgadzam się z Goss939 żal mi was ludzie !

0

Zglos komentarz

M
MarieClair 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Znam dziewczynę w różowym. Ma 18 lat i jest ciężko chora -,-

0

Zglos komentarz

Reklama