Reklama
Reklama

Komentarze

5
G
greenbmw316 🎖️ Snajper
2 lata temu

Pewnie drugi taki pierdetti😁😁

0

Zglos komentarz

K
Kermitass 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Albo zientarski.

0

Zglos komentarz

C
czeskiwafel ⚔️ Jedi
2 lata temu

Synalek Peretti też nie zważał na czerwone na skrzyżowaniach !!!

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
2 lata temu

Stasiudziwisz-dawniej Lem spieszył na wezwanie do plebańskiego nagłego wzwodu

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

Typowe prawaki. Pewnie spytacie skąd wiem ze prawaki? Bo lewak nie niszczyłby przyrody tak bezsensownie zużywając paliwo.

0

Zglos komentarz

D
Demo27013 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Np. latając sobie tu i tam prywatnymi jetami na rozmówki o ekologii albo jak pani Spurek śmigając samolocikiem Bruksela- Polska, a przecież mogłaby pociągiem.

0

Zglos komentarz

G
grabcan 😏 Szyderca
2 lata temu

jeżeli na czyjś koszt, a nie własny, to jak najbardziej

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
2 lata temu

Taki de**l komuś życie odbierze lub kalekę zrobi.

0

Zglos komentarz

Reklama