Reklama
Source: wgrane.pl

Dzbanusz jakby mógł to przymłóciłby z bani. Co on biorą?

przez mamamarcina — 2 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

drozyzna gdyby to byla wina politykow to by bylo fajnie

0

Zglos komentarz

D
Donofrio 🎖️ Snajper
2 lata temu

Graj masz rację, na szczęście to wina zwykłych obywateli bo podnieśli ceny prądu , paliwa, gazu .

0

Zglos komentarz

I
iii_bartek_iii 🌾 Wieśniak
2 lata temu

janusz tam tuska szukal:)

0

Zglos komentarz

C
Carat 😏 Szyderca
2 lata temu

Bukietu zapomniał.

0

Zglos komentarz

Reklama