Reklama
Reklama

Komentarze

9
J
jw12 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

wyjątkowe pajace ! ten po prawej był kiedyś normalny, coś się stało, ten po lewej.. od startu ma coś nie równo pod deklem !

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
2 lata temu

Normalny to on nigdy nie byl...tylko choroba sie rozwinela!

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
2 lata temu

Ten młody leszcz nadaje się co najmniej na prezesa jakiejś spółki. Wie dokładnie kiedy ma zwieracze zwolnić.

0

Zglos komentarz

G
gemini1234 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Dwie gnidy.

0

Zglos komentarz

B
Blinky 🏹 Łowca
2 lata temu

co to za kleszcze i karaluchy p**Soskie?

0

Zglos komentarz

X
xvz1300 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Bez związku z tematem ale polecam film Głupi i głupszy.

0

Zglos komentarz

A
anisyn 🌾 Wieśniak
2 lata temu

jakie śmieszne te pisowskie pe**łki...

0

Zglos komentarz

I
informatyk26 🏹 Łowca
2 lata temu

Ten po prawo świeżo jak został odcięty od koryta, tylko patrzeć jak zacznie kąsać dawnych panów.

0

Zglos komentarz

L
lars33 🌾 Wieśniak
2 lata temu

młodzi wilcy! ;)

0

Zglos komentarz

D
dirkd 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Ten po lewej - wary ma żeby ciągnąć ciągnąć i ciągnąć

0

Zglos komentarz

Reklama