Reklama
Source: wgrane.pl

Rozumiem nerwy pana Janusza. Rolnik mówi, że nie interesują go dopłaty, tylko praca.

przez mamamarcina — 2 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
E
elmus9ch 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Jak ja bym temu dzbanowi lepa na ryj wkleił to by się kopytami nakrył jakby tak do mnie mordę darł burak

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

No wlasnie podziwiam chkopa ze mu niecyebnal

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Pięknie by siadła bańka aż się prosi sqrwysyn

0

Zglos komentarz

Z
Zygi1313 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Z tym panem bym wypił flaszkę, skoro nie je***ł temu dzbanowi lepa to musi być mistrz sanokontroli pełen szacun

0

Zglos komentarz

Reklama