Reklama
Reklama

Komentarze

6
E
Endriu117 🌟 Padawan
2 lata temu

Tylko ja. Blondynka.

0

Zglos komentarz

Q
quarrx 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Może ma podbite oczy

0

Zglos komentarz

S
strzala8383 😏 Szyderca
2 lata temu

Światłowstręt, taka choroba, ewentualnie zaburzenia psychiczne.

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
2 lata temu

Wszyscy, którzy się bioą i mają coś do ukrycia. Czyli każdy PiSdzielec tak się czuje prywatnie w domu.

0

Zglos komentarz

R
rapp 🎖️ Snajper
2 lata temu

Ale co w tm dziwnego? Włączyła w środku dnia wszystkie światła w domu i zrobiło się dla niej za jasno więc założyła okulary przeciwsłoneczne żeby nie męczyć oczu. Logika godna perfekcyjnej pani domu.

0

Zglos komentarz

P
partician 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Moze pani spawala i oczy sobie naswietlila😉

0

Zglos komentarz

Reklama