Reklama
Reklama

Komentarze

4
V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

Boże czy ja dożyje czasów aby ta purpurowa banda nie rządziła Polską? Sztuczna inteligencja w USA powstała a u nas dalej rządzą jakieś żydowskie zabobony, żydowskiej sekty sprzed 2000 lat.

0

Zglos komentarz

K
Komandor_Buka 😏 Szyderca
2 lata temu

To nie są miłośnicy Barbie. To zwykli pe****le, pe**ły i złodzieje.

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
2 lata temu

Tam to jest dopiero jazda. S*do i gomory to jakiś żart wobec tego klubu.

0

Zglos komentarz

B
bzyl100 😏 Szyderca
2 lata temu

Raczej klub miłośników Kena...

0

Zglos komentarz

Reklama