Reklama
W PiSie cały czas się zastanawiają, z czego okraść Polskę?

W PiSie cały czas się zastanawiają, z czego okraść Polskę?

przez caleanka — 2 lata temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

Cwane PISiory wycinają dopiero kilka metrów od drogi aby nie było widać. A mówili ze w Polsce już nie ma co kraść. Prawaki wykombinowali co można kraść.

0

Zglos komentarz

E
Endriu117 🌟 Padawan
2 lata temu

To nam zostaną tylko pieczarki???

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
2 lata temu

...raczej pieczary, dzidy i ogniska z chrustu...

0

Zglos komentarz

A
Arnold_Boczek 🎖️ Snajper
2 lata temu

Jeżeli z powrotem wezmą Rydza do Stasi, to ja bym się zastanowił.

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
2 lata temu

Najgorsze jest to, że w całym kraju to się dzieje,Na Podlasiu wycina sie na potęgę.Od drogi zostawia sie pas by zasłaniał,Dalej pobojowisko jak na wstawce.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

Jestem maszynistą. Widzę dokładnie to zjawisko z pociągu co opisałeś. Od dróg i osiedli zostawia się pas lasu żeby oczu ludzi nie drażnić. A w środku lasu rzeźnia, bo inaczej się tego nie da nazwać. Przez ostatnie pięć lat zniknęło mnóstwo lasów na liniach kolejowych po których jeżdżę.

Jestem maszynistą. Widzę dokładnie to zjawisko z pociągu co opisałeś. Od dróg i osiedli zostawia się pas lasu żeby oczu ludzi nie drażnić. A w środku lasu rzeźnia, bo inaczej się tego nie da nazwać. Przez ostatnie pięć lat zniknęło mnóstwo lasów na liniach kolejowych po których jeżdżę.

0

Zglos komentarz

Reklama