Reklama
Reklama

Komentarze

1
M
MariuszSPL 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Nie wiem skąd wzięła mi się ta myśl, ale wydaje mi się, że wtedy nie było fotowoltaiki...

0

Zglos komentarz

Reklama