Reklama
Reklama

Komentarze

7
P
PIKART 🏹 Łowca
2 lata temu

A nie było nas i PiS...

0

Zglos komentarz

B
bronkobill 🏹 Łowca
2 lata temu

Zdziwią się wyborcy pis jak na grzyby pójdą a tu lasu nie ma.

0

Zglos komentarz

A
amenhotep 🏹 Łowca
2 lata temu

Wszędzie był las? Nie pier.ol, mieliśmy jeszcze metro w W-wie...:)

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
2 lata temu

Raczej nie dawno byl las jeszcze kilka lat temu

0

Zglos komentarz

P
pierdolet73 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Ale za to cały Bałtyk zalesili.

0

Zglos komentarz

O
oloff 💩 JP 100%
2 lata temu

i ten podpis ***** *** czyli chyży rój

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
2 lata temu

Te gwiazdki to "oloff cyk". I cyk, znów rubelki wpadły do kieszeni sprzedawczyku?

0

Zglos komentarz

O
oloff 💩 JP 100%
2 lata temu

Widzisz twoi idole z opozycji biorą kasę w walizkach z moskiewskiej pożyczki czy w reklamówkach z Niemic CDU dla Tuska ale o tym nie wiesz bo tak ci kazali tak jak i mnie psycholu mierzyć swoja miarą.

0

Zglos komentarz

T
2 lata temu

@bolszewik933, akurat wczoraj 22.08 był artykuł w onecie że do polski zalew taniego drewna z Białorusi, które jest tańsze od naszego. Przedsiębiorcy z branży drzewnej narzekają na drogie polskie drewno które jest sprzedawane drogo za granicę. Jednocześnie aktywiści klimatyczni podają że Lasy Państwo...

@bolszewik933, akurat wczoraj 22.08 był artykuł w onecie że do polski zalew taniego drewna z Białorusi, które jest tańsze od naszego. Przedsiębiorcy z branży drzewnej narzekają na drogie polskie drewno które jest sprzedawane drogo za granicę. Jednocześnie aktywiści klimatyczni podają że Lasy Państwowe sprzedają 12 % drewna za granicę. Więc kto kłamie Ty, aktywiści, przedsiębiorcy czy lasy państwowe?

0

Zglos komentarz

Reklama