Reklama
Source: wgrane.pl

Posłanka Urszula Rusecka o tym, że znowu opozycja blokuje środki z KPO.

przez mamamarcina — 2 lata temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
D
Donofrio 🎖️ Snajper
2 lata temu

Ona by na dwa baty poszła żeby tylko się utrzymać koryta

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Oni chyba mają deputat partyjny na dragi bo tak piertolić można tylko po koksie

0

Zglos komentarz

A
artur63658 😏 Szyderca
2 lata temu

Oj będzie kwik po 15 października trzeba będzie na siłę odrywać od koryta

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Takie tępe dzidy są wybierane….. upadek , normalny upadek!!!!!!!!😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

A
aladyn668 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Paelikany to łykną i będą to jeszcze powtarzać.

0

Zglos komentarz

Reklama