Reklama
Source: wgrane.pl

Ze względu na ilość dzbanów, SP powinna zmienić nazwę na Cepelia.

przez mamamarcina — 2 lata temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

Typowy prawak jemu się tak ciśnienie podnosi bo kto inny jest wolnym człowiekiem i może się ubierać jak chce. A na księży pe****li co gwałcą dzieci ciśnienie mu się nie podnosi.

0

Zglos komentarz

T
tomasz1968 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Że to qrwa coś starzy w kołysce nie udusili,

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
2 lata temu

Chyba cepe**lia, nie Cepelia ...

0

Zglos komentarz

Reklama