Reklama
Reklama

Komentarze

4
K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

To może zrobimy to referendum z tymi pytaniami po wyborach?????? Wygranych wyborach🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘

0

Zglos komentarz

R
Robert_81387 😏 Szyderca
2 lata temu

Brawo! Mistrz!

0

Zglos komentarz

M
2 lata temu

Zróbmy referendum w którym spytamy gdzie podziało się 716 MILIARDÓW złotych Z OFE????

0

Zglos komentarz

M
muttley13 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Zostały przelane do ZUS. Nie musisz dziękować

0

Zglos komentarz

T
tedi58244 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Właśnie ,co z tym złotem bo tak długo,długo nic

0

Zglos komentarz

Reklama