Reklama
Reklama

Komentarze

2
P
popek111111 😏 Szyderca
2 lata temu

Na wysoki połysk.

0

Zglos komentarz

S
SkOs 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Autor tego czegoś jest baranem i nie był chyba nigdy na Podlasiu. Więc nie udało się nie zabłysłeś.

0

Zglos komentarz

Reklama