Reklama
Reklama

Komentarze

1
Z
zoltarxx 🌟 Padawan
2 lata temu

Proponuję ubijać konfederopederastów na mięso i przerabiać na konserwy dla rekinów.

0

Zglos komentarz

M
mamamarcina 🏆 Master
2 lata temu

Pomysłowe i ekologiczne :)

0

Zglos komentarz

B
bzyl100 😏 Szyderca
2 lata temu

Takie rozwiązanie było by wielce niegodziwe względem rekinów, jeszcze by im takie toksyczne mięso zaszkodziło.

0

Zglos komentarz

Reklama