Reklama
Source: YouTube

Kontrola drogowa - "nie drzyj się na mnie facet"

przez Admin — 2 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
P
PLPsycho 🏹 Łowca
2 lata temu

Jak tu mieć zaufanie do policji, gdy na każdym kroku spotyka się takich właśnie przedstawicieli? Widziałem filmik, w którym radiowóz jadąc na wstecznym uderza w gościa, a ten dzwoni do szefa, mówi, że wszystko ma nagrane i pyta czy chować kamerkę przed policją? To pokazuje jakie zaufanie do tej form...

Jak tu mieć zaufanie do policji, gdy na każdym kroku spotyka się takich właśnie przedstawicieli? Widziałem filmik, w którym radiowóz jadąc na wstecznym uderza w gościa, a ten dzwoni do szefa, mówi, że wszystko ma nagrane i pyta czy chować kamerkę przed policją? To pokazuje jakie zaufanie do tej formacji ma przeciętny Polak.

0

Zglos komentarz

M
miniek_nrw 😏 Szyderca
2 lata temu

Ewidentnie przekroczył szybkość, nawet jego pierwsza reakcja wskazuje na to, że wiedział, co jest grane, a potem głupa pali.

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
2 lata temu

Podziwiam, że sprzed ekranu jesteś w stanie powiedzieć, że przekroczył prędkość, ale nie to było powodem kontroli (prawdopodobnie nawet jej nie zmierzyli).

0

Zglos komentarz

W
wiocha84 🌾 Wieśniak
2 lata temu

PLPsycho mając prawo jazdy i dużo jeżdżąc ( do biedronki i 10km do pracy to nie jest dużo) można sobie w przybliżeniu określić ile jechał.Dodatkowo masz słupki (co 100m) reszta to już matematyka(przydaje sie w życiu). Jechał oko 120km/h,wyprzedzanie normalne, płynne. W tym przypadku Policji nie bron...

PLPsycho mając prawo jazdy i dużo jeżdżąc ( do biedronki i 10km do pracy to nie jest dużo) można sobie w przybliżeniu określić ile jechał.Dodatkowo masz słupki (co 100m) reszta to już matematyka(przydaje sie w życiu). Jechał oko 120km/h,wyprzedzanie normalne, płynne. W tym przypadku Policji nie bronie bo o ewidentnie się zblaźnili.

0

Zglos komentarz

Reklama