Reklama
Reklama

Komentarze

7
C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

"Dzicy u władzy. “Czy obawia się Pan(i), że polityka międzynarodowa, jaką prowadzi Prawo i Sprawiedliwość, może doprowadzić Polskę do osamotnienia w Unii Europejskiej?” – pytał Kantar dla “Faktów” TVN i TVN24. Aż 53 proc. respondentów odpowiedziało „tak”. 41...

"Dzicy u władzy. “Czy obawia się Pan(i), że polityka międzynarodowa, jaką prowadzi Prawo i Sprawiedliwość, może doprowadzić Polskę do osamotnienia w Unii Europejskiej?” – pytał Kantar dla “Faktów” TVN i TVN24. Aż 53 proc. respondentów odpowiedziało „tak”. 41 proc. „nie”. Polexit jest tym, czego należy się spodziewać, jeśli PiS przetrwa wybory. Władza PiS straciła bowiem niemal całą pomoc, która miała być przeznaczona dla Polski. Polityka europejska rządu PiS drogo kosztuje polskich podatników." - Źródło: TVN 24

0

Zglos komentarz

A
aras119 😏 Szyderca
2 lata temu

To jest większa połowa ?ściek jak zawsze trzyma formę

0

Zglos komentarz

G
grzelaktomasz 🎖️ Snajper
2 lata temu

Połowy zawsze są równie

0

Zglos komentarz

Q
queden 🌾 Wieśniak
2 lata temu

A w życiu

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
2 lata temu

Tak mówi nauka i zdrowy rozsądek czyli rzeczy z którymi p**s nie ma nic wspólnego.

0

Zglos komentarz

S
stary2002 😏 Szyderca
2 lata temu

Nauczyciel po godzinie tłumaczenia uczniom , że takie mówienie jest niewłaściwe , zrezygnowany machnął ręką i powiedział : I TAK Z WAS KUR-a WIĘKSZA POŁOWA TEGO NIE ZROZUMIE bum

0

Zglos komentarz

J
JOGI1972 🏹 Łowca
2 lata temu

Samo stwierdzenie: "połowa", nie robi wrażenia. Musi być z przytupem. Większa połowa - to jest zawsze większa, lepsza, pis-owska. Ja pier....e

0

Zglos komentarz

W
Wiesniak_Krul 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Jak za łepka żeśmy chlali za garażami to dla mnie zawsze była większa połowa butelki. Większa połowa nie chodzi na wybory. O losie państwa decyduje 30% z 50%, które wstanie sprzed telewizora. Czyli ile procent? Bo z procentów nigdy dobry nie byłem. Dla pisowców to pewnie 80% albo więcej.

Jak za łepka żeśmy chlali za garażami to dla mnie zawsze była większa połowa butelki. Większa połowa nie chodzi na wybory. O losie państwa decyduje 30% z 50%, które wstanie sprzed telewizora. Czyli ile procent? Bo z procentów nigdy dobry nie byłem. Dla pisowców to pewnie 80% albo więcej.

0

Zglos komentarz

B
bartek4x4 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Pała z matmy

0

Zglos komentarz

Reklama