Reklama
Reklama

Komentarze

4
S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Smaży się w Albanii

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
2 lata temu

Albo na Łubiance.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

Ultimatum dla Wawrzyka. "Albo siedzisz cicho i po wygranych wyborach nagrodzimy cię stanowiskiem, albo cię zniszczymy" tytuł z GW

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Widziano go w Albanii skąd miał lecieć na Karaiby by pławic się w luksusach razem z handlarzem broni !!!!!!😂😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

N
net244 🎖️ Snajper
2 lata temu

samolotem lepiej niech nie leci. W tego typu rządzonych krajach zdemaskowane podpadzipochy ladują dość niestereotypowo.

0

Zglos komentarz

U
unirem 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Z twarzy wygląda na sępa płowego..

0

Zglos komentarz

Reklama