Reklama
Reklama

Komentarze

3
V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

Pokolenie 500 plusów.

0

Zglos komentarz

P
2 lata temu

Ah ten bolszewicki humor

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
2 lata temu

Pewnie jakiś brajanek.

0

Zglos komentarz

S
2 lata temu

Bolszewicy jak wkroczyli do Polski w 1929 roku to smar, towot sprzedawany w wiejskich sklepikach smarowali po chlebie myśląc,że to marmolada. Podobnie na krem Nivea mówili, że to ekskluzywny smalec z dodatkami zapachowymi. Pastę do zębów wcinali myśląc, że to słodycze.

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Pili też perfumy.

0

Zglos komentarz

Reklama