Reklama
Reklama

Komentarze

10
V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

Drzem i ogórek przecież dzieciak się posra prawaki!!!!

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
2 lata temu

kapelan umyje a nawet pocałuje

0

Zglos komentarz

K
Komandor_Buka 😏 Szyderca
2 lata temu

Kapelan to i z chęcią wyliże.

0

Zglos komentarz

M
maciekslaskpl 💩 JP 100%
2 lata temu

Jak powinno wyglądać śniadanie dla dziecka. Konkretnie?

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
2 lata temu

Dżem z ogórkiem kiszonym plus białe pieczywo. Popij to jeszcze mlekiem a następnie zadawaj głupie pytania.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
2 lata temu

tylko psychole łączą takie produkty ze sobą. Konkretnie.

0

Zglos komentarz

A
ADASKO64r 🌾 Wieśniak
2 lata temu

nie klnę ...ale tu jedno słowo mi się nasuwa, Qr.a

0

Zglos komentarz

B
bobyx 🏹 Łowca
2 lata temu

To chyba dla pacjenta problemami gastrycznymi

0

Zglos komentarz

B
bzyl100 😏 Szyderca
2 lata temu

Takiego gó**a to nawet moje psy na śniadanie nie jedzą.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

Ja mam kase i w zyciu bym tego do ust nie wzial

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
2 lata temu

Dziś masz, jutro nie... Podobnie jest ze zdrowiem, więc troszkę więcej pokory i wyobraźni. Temat niestety dotyczy nas wszystkich.

0

Zglos komentarz

K
Komandor_Buka 😏 Szyderca
2 lata temu

Masz kasę bo co innego bierzesz do ust.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
2 lata temu

Kiszenie góra to mi się bardzo z księżmi i JPII wielce kojarzy

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

To dobry szpital dla dzieci . Mają Księdza Kapelana, który dba,żeby dzieci nie umierały w grzechu. I bardzo ładną kaplicę. A jedzenie? Co to restałracja,żeby jedzenie pokazywać? Matka niech z domu przyniesie.

0

Zglos komentarz

Z
Zzyy 🌾 Wieśniak
2 lata temu

To podobno szpital JPII, patron zobowiązuje. Trzeba sobie wybudować szpital im. Gesslerowej to będą dobre śniadania robić.

0

Zglos komentarz

R
roman2272 🏹 Łowca
2 lata temu

A gdzie seta ,

0

Zglos komentarz

Z
Zzyy 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Bądźcie patriotami, polski ogór, polski chleb, polski…. glut… A co byście chcieli? Nutelle, chipsy i parówki? Napychac kieszenie koncernom a dzieciaki od małego uczyć złego odrzywiania?

0

Zglos komentarz

Reklama