Reklama
Reklama

Komentarze

16
K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

This is a pen!!!!! Pen is blue!!!!!!!😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

D
deadmanwalking 😏 Szyderca
2 lata temu

Pesendżer Stanislaw Paluch...

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
2 lata temu

Qrwa, że nikt mu tego fonetycznie nie rozpisał. Chyba, że czytać też nie potrafi.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Bareja wiecznie żywy.

0

Zglos komentarz

K
Komandor_Buka 😏 Szyderca
2 lata temu

Bareja to by sie pochlastał jakby zobaczy co sie teraz dzieje w tym kraju.

0

Zglos komentarz

A
aljar 🎖️ Snajper
2 lata temu

jes aj du hello okej aj lawiu . super hoho

0

Zglos komentarz

J
JOGI1972 🏹 Łowca
2 lata temu

What's your address? Nie, nie dres - zamszyk.

0

Zglos komentarz

A
Agaciorek55 😏 Szyderca
2 lata temu

Qrwa ale wstyd!!! Brak słów...

0

Zglos komentarz

E
endi75 🌾 Wieśniak
2 lata temu

nieeee, dlaczego Pan prezydent to robi??? naprawdę mało mu robienia pośmiewiska we własnym kraju?

0

Zglos komentarz

C
czestek1 😏 Szyderca
2 lata temu

Tego zmuszają po ichniemu belkotac, a ten mały po polskiemu już sobie nie radzi mylac określenia (brutto netto)

0

Zglos komentarz

C
czestek1 😏 Szyderca
2 lata temu

Ju tokin tu mi?

0

Zglos komentarz

J
Jarek74907 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Bardzo poprawnie reprezentuje on poziom kraju z dykty lepionej gó**em. Tak trzymaj Dudson!

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
2 lata temu

Co za matoł 🤣🤣🤣

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
2 lata temu

Co by powiedział Kmicic Anżejowi??? "Skończ waść, wstydu oszczędź!'

0

Zglos komentarz

P
p123456789 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Siadaj dwa!

0

Zglos komentarz

M
marios58 🌾 Wieśniak
2 lata temu

A shame. Anżej, what's a pronunciation. Mr president I'm so impressed.

0

Zglos komentarz

P
plaskooki 🌾 Wieśniak
2 lata temu

ten c**j powienien zawisąć, razem z kaczka i morawaeckiem...

0

Zglos komentarz

Reklama