Reklama
Już wszyscy się śmieją ze złodziei i kłamców PiSu!

Już wszyscy się śmieją ze złodziei i kłamców PiSu!

przez nissin — 2 lata temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
B
Bekaj 🌟 Padawan
2 lata temu

A te dzbany to Warzyk, Kowalski, NiJaki, sasin, czy zero?

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

Toc w PiSie same dzbany, normalnego nie uwidzisz...to reprezentanci pacjentow z zakladow psychiatrycznych, gdzie PiS mial najwieksze oparcie!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

Ocena: 1 (glosow: 5 ) Wiocha to nie jest polityczna strona do propagandy.

0

Zglos komentarz

D
Dariuszrychu 🌾 Wieśniak
2 lata temu

A ła**a? Ijeszcze wielu ,wielu

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

Jakie gratis??? Piec kola sie należy. Lewakom to wszystko się marzy gratis.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
2 lata temu

Dopiero PiS w sojuszu z sekta kosciola, pokazali ogrom degeneracji i zacofania polskiego narodu!

0

Zglos komentarz

Reklama